Plastyka warg sromowych – pomoc w walce z kompleksami natury intymnej

Plastyka warg sromowych – pomoc w walce z kompleksami natury intymnej
Każdy z nas ma kompleksy, a niektóre z nich mogą diametralnie zmienić nasze życie, w szczególności te seksualne. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, w jaki sposób można walczyć z kompleksami natury intymnej.

Kompleksty mogą się odbić na naszym życiu seksualnym

Seks to z pewnością bardzo ważna dziedzina życia. Bez niego, lub wtedy, gdy seks ten jest nieudany, potrafi nawet posypać się cały związek. Dla mężczyzn sprawa jest dosyć prosta. Oni po postu czują pożądanie tu i teraz i zamierzają je spożytkować. Nie liczą się dla nich zbytnio rozmaite rzeczy poboczne, przestają mieć znaczenie problemy. U kobiet jest trochę inaczej. One, choć oczywiście także odczuwają pożądanie, potrafią stracić ochotę na seks z powodu problemów, które zaprzątają im głowę. Jednym z takich problemów na pewno są ich kompleksy. Generalnie rzecz biorąc, kobiety częściej miewają kompleksy niż mężczyźni. One po prostu częściej porównują się do innych kobiet i chcą uchodzić za atrakcyjne. Jeżeli więc coś z ich ciałem jest nie tak, natychmiast odbija się to nie tylko na ich psychice, ale i właśnie między innymi na ich libido i ochocie na miłosne igraszki z ich partnerem. Boją się one bowiem tego, że wyglądają nieatrakcyjnie i tego partnera nie podniecają, nawet jeżeli on zapewnia je o czymś zgoła odmiennym, to one i tak wiedzą swoje.

Kompleksy natury intymnej

Same kobiece kompleksy potrafią być bardzo różne i nie wszystkie są takie oczywiste. Niektórym wydaje się, że można mieć kompleksy tylko na przykład na punkcie swojej wagi, ale oprócz tego jest wiele innych spraw, nawet niewidocznych na pierwszy rzut oka, które rujnują kobiecie pewność siebie. Taką przykładową rzeczą, która ma duży wpływ na życie seksualne jest chociażby wygląd warg sromowych kobiety. Tak jak niektórzy mężczyźni przejmują się swoimi penisami, tak kobiety także przejmują się niewłaściwym wyglądem swojego sromu. Co to jednak znaczy niewłaściwy wygląd? Zazwyczaj chodzi o to, że wargi sromowe są nierówne, jedna większa od drugiej, zbyt wiszące, lub zbyt wystające. Chodzi tu o sytuacje, że wargi sromowe mniejsze, przynajmniej pozostające takimi z nazwy, w rzeczywistości są tak duże, że mocno wystają spoza tych większych. Stanowi to dla wielu kobiet taki kompleks, że rozważana jest przez nie nawet plastyka warg sromowych, która może ten problem rozwiązać. Warto jednak pamiętać, że plastyka warg sromowych to poważny zabieg, który powinni przeprowadzać dośiadczeni lekarze.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://tabu.slask.pl/wymarzone-usta-jaka-jest-usta-botoks-cena
http://mamaisport.pl/mis-po-ciazy/brzuch-po-ciazy-moje-zmartwienie/#comment-57
http://zoom.czest.pl/jakie-zalety-ma-wc-przenosne
http://gastrosys.blogspot.com/2017/02/co-je-dotykovy-terminal-jak-to-buduje.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s